вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 55
home Познати

Нозе од милион долари: Јована е презгодна, сопругата на фудбалерот ги “полуде“ неговите фанови

Нозе од милион долари: Јована е презгодна, сопругата на фудбалерот ги “полуде“ неговите фанови

Јована Ѓорѓевиќ е една од најубавите  жени  на фудбалерите. Таа е во брак со Филип Ѓорѓевиќ, а исто така е многу активна на социјалните мрежи, па често ги споделува своите фотографии на Инстаграм.

Откако ги “полуде“ своите следбеници со разголени слики во бикини, следеше серија фотографии кои им го „заматија умот“ на сите нејзини фанови, а тоа е поддржано со бројни лајкови.

Јована позираше во прекратки тексас шорцеви кои ги открија нејзините витки, долги нозе, но и задникот.

Оваа убавица носеше и кратка јакна која беше целосно откопчана, а градникот никаде го немаше.