петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Новото момче сакаше да ја изненади со зимување на Алпите, но таму се случи нешто неочекувано- Милица Тодоровиќ сподели тажни вести (ФОТО)

Новото момче сакаше да ја изненади со зимување на Алпите, но таму се случи нешто неочекувано- Милица Тодоровиќ сподели тажни вести (ФОТО)

Новото момче на пејачката Милица Тодоровиќ ја изненади својата сакана со зимување од соништата, но за жал истото започна со неочекуван настан.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил откако се пофали дека е на Алпите набрзо сподели и вест со која ги растажи фановите.

-Каков одмор, сподели преку свое „Стори“ пејачката, а покрај тоа имаше и бројни емотикони како и маче кое во уста има топломер.

Инаку за потсетување новото момче сакаше да ја изненади својата нова девојка и не испланирано отпатуваа на Алпите.

 

View this post on Instagram

 

Koja sreca sto se jedva popeh! ? Vredelo je! ? #alpes #italy #vacationvibes #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

„Милица се утрото се разбудила малку подоцна бидејќи имаше настап претходната вечер, а не ни знаеше дека Петар го испланирал нивното патување. Им се поклопија слободните денови, па нему му падна на памет да заминат на зимување. Кога станала од креветот Петар само и рече да побрза и дека треба да одат на зимување“, раскажува извор близок до парот пред тие да заминат на зимување.

Коронавирус