среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 62
home Познати

Новото момче на Дара Бубамара одело во приватно училиште, а еве од каде има толку пари

Новото момче на Дара Бубамара одело во приватно училиште, а еве од каде има толку пари

За врската на Дара Бубамара и нејзиното ново момче започна да се шпекулира кога на социјалните мрежи објавуваа фотографии од исто време во исто место.

Познатиот Тони кој е и поранешно момче на Душица Јаковљевиќ има 20 години, иако во јавност се зборуваше дека има 23.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Тој одел во приватно училиште кое не е евтино, а во богатството ужива благодарение на неговиот татко.

Имено, како што дознава блиц.рс од извор близок на Тони, неговиот татко е бизнисмен кој има неколку ресторани во Италија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony (@rbtony1) on

Тони се преселил во оваа држава за да му помага на неговиот татко.

Коронавирус