петок, 5. март 2021. Вести денес: 95
home Познати

Новогодишна магија во домот на Каролина Гочева (ФОТО)

Новогодишна магија во домот на Каролина Гочева (ФОТО)

Каролина Гочева често споделува фотографии на социјалните мрежи, а со најновите ја покажа новогодишната магија во својот дом.

Овој пат објави снимка преку која покажа како го украсила домот.

Огромната елка е украсена прекрасно, а покрај ваквиот амбиент секако оди и музика како неизоставен дел во амбиентот за уште подобро расположение.

Најнови вести

Коронавирус