вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 90
home Познати

Новогодишна идила во домот на Џенифер Лопез (ФОТО)

Новогодишна идила во домот на Џенифер Лопез (ФОТО)

Се наближуваат новогодишните и божиќните празници, а веќе плоштадите во светот се украсени и владее новогодишна еуфорија.

Јавните личности ги украсуваат своите домови, а некои се подготуваат и да настапат за најлудата ноќ.

Во домот на Џенифер Лопез веќе владее новогодишна атмосфера.

Џенифер Лопез и нејзиниот партнер Алекс Родригез ја украсија елката, која беше толку висока така што познатитот спортист мораше да се качи на скала.

„Тоа време од годината“ напиша пејачката во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

That time of year… ????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Извор: Вистина.мк

Коронавирус