четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Познати

Новогодишна атмосфера: Лила облечена во црвено позираше покрај својата елка

Новогодишна атмосфера: Лила облечена во црвено позираше покрај својата елка

Популарната македонска водителка Лила Филиповска објави фотографија покрај својата елка.

Таа се приклучи на проектот среќа наменет за децата кои живеат во социјален ризик.

„И јас сум една од многуте кои се дел од новогодишната среќа на дечињата кои живеат во социјален ризик. Затоа што сите деца заслужуваат среќа. Не е доцна да се приклучиш во #проектсреќа и да бидеш и ти нечиј Дедо Мраз. Среќни празници“, напиша Лила во опис на фотографијата.

Најнови вести