среда, 22. март 2023. Вести денес: 44
home Познати

Ново ХИТ видео од Ноле- тенисерот не престанува да изненадува

Ново ХИТ видео од Ноле- тенисерот не престанува да изненадува

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ со видео преку социјалните мрежи покажа дека е одлично расположен во секое време.

За време на тренинг заигра на траката, а видеото стана апсолутен хит на социјалните мрежи.

Погледнете!

Someone is happy ? #Idemo Nole!!! #ausopen #novakdjokovic #djokovic

A post shared by Novak Djokovic Fan Club (@novakfanclub) on

loading...