четврток, 23. март 2023. Вести денес: 74
home Познати

Новите проѕирни чизми на Карлеуша со сребрени детали се „лудило“, а цената е “ситница“

Новите проѕирни чизми на Карлеуша со сребрени детали се „лудило“, а цената е “ситница“

ЈК на својот Инстаграм профил објави видео каде од кутијата вади нов пар D&G потпетици, а нивниот изглед е само за смели дами

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша се пофали со новите чизми кои се вистински предизвик, но и моден хит оваа сезона.

Сосема различни, проѕирни, со сребрени детали и цирконски натпис на брендот, се чизмите кои Јелена им ги покажа на своите следбеници.

Карлеуша е позната по тоа што е една од ретките јавни личности на регионалната сцена која знае да претстави вакви впечатливи модни парчиња.

И овој пат пејачката избра бренд за кој е потребно да се издвои голема сума на пари, а цената на овие чизми е околу 60.000 денари.

loading...