петок, 3. декември 2021. Вести денес: 161
home Познати

Новиот автомобил на Карлеуша вреди 150 илјади евра- Душко Тошиќ ќе искешира брдо пари за овој ѕвер кој ретко го има некој (ФОТО)

Новиот автомобил на Карлеуша вреди 150 илјади евра- Душко Тошиќ ќе искешира брдо пари за овој ѕвер кој ретко го има некој (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели видео снимка на која се гледа дека пејачката е во салон за автомобили кој го посетила заедно со ќерките.

Неа за око и западна моделот на Тесла „Х“, додека нејзината ќерка Ника исто така била воодушевена од истиот овој модел.

-Дали ти се допаѓа овој Ника? Сакаш ли да ти го купи тато?, ја праша Карлеуша својата ќерка.

По што таа и одговори дека сака да и го купи автомобилот.

Инаку Карлеуша овој салон го посети во Кина каде е на одмор заедно со ќерките кај својот сопруг Душко Тошиќ.

Цената на овој модел изнесува од 75 илјади до 150 илјади евра во зависност од опремата, па нема сомнеж дека мајката и ќерката имаат добар вкус за автомобили.

Коронавирус