недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 51
home Познати

Новинарка од спалната соба ја прослави победата на Рома, а кога ќе видите со што го покри меѓуножјето ќе „полудите“ (ФОТО)

Новинарка од спалната соба ја прослави победата на Рома, а кога ќе видите со што го покри меѓуножјето ќе „полудите“ (ФОТО)

Италијанската новинарка Роберта Педрели деновиве е во центарот на вниманието откако на уникатен начин реши да ја прослави победата на Рома над Барселона.

Спортската новинарка позната како голем фан на Римјаните на својот Инстаграм профил прикачи фотографија на која лежи во кревет само по градник, а околу неа „прекриена“ со фудбалски топки.

Освен тоа, таа своето меѓуножје на фотографијата го прекри само со шал на Рома, наместо со гаќи.

А оваа фотографија беше доволен повод за да таа се најде на сите насловни страници, погледнете.