петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 35
home Познати

Нови запрепастувачки фотографии од Бритни Спирс – позираше целосно гола за да му докаже на нејзиниот татко дека конечно е слободна!

Нови запрепастувачки фотографии од Бритни Спирс – позираше целосно гола за да му докаже на нејзиниот татко дека конечно е слободна!

Пејачката Бритни Спирс по укинувањето на старателството кое го имаше нејзиниот татко цели 13 години е конечно слободна, а во склад со тоа објавува и фотографии на социјалните мрежи.

Имено, Бритни не престанува да ја шокира јавноста соо провокативни фотографии на Инстаграм, каде го покажува своето целосно голо тело.

Таа сега објави низа фотографии од плажа прикривајќи ги интимните делови со емотикони, додека фановите се загрижени за неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Коронавирус