понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Нови морничави детали: Пред да ја претепа Беквалац и го направил истото што му го направила поранешната сопруга (ФОТО)

Нови морничави детали: Пред да ја претепа Беквалац и го направил истото што му го направила поранешната сопруга (ФОТО)

Медиумите повторно излегоа со нови детали околу претепувањето на пејачката Наташа Беквалац.

Имено нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ ноќта петокот спрема саботата ја претепа својата сопруга поради претходна вербална расправија и откако претходно е забележан во белградски ноќен клуб со две девојки.

-Лука пред самата караница и напад врз Беквалац беше во посета на популарниот ноќен клуб во друштво на две девојки. По забавата тој го напушти клубот со истите девојки и заминал во непознат правец, вели очевидецот.

Инаку српските медиуми велат дека караницата започнала околу пари, а Наташа во неговиот телефон пронашла и пораки од друга жена, а како резултат на ова медиумите потсетуваат дека Лука се разведе од својата поранешна сопруга токму поради неверство кое не и го опростил откако ја фатил во креветот со друг маж.

Тој во моментов се соочува со едно месечна забрана за пристап до пејачката.

Најнови вести

Коронавирус