понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 153
home Познати

Нови детали околу смртта на таткото на српската пејачка- тој се самоубил еден ден откако неговата ќерка истото безуспешно го направила

Нови детали околу смртта на таткото на српската пејачка- тој се самоубил еден ден откако неговата ќерка истото безуспешно го направила

Српските медиуми открија нови детали во врска со контроверзната српска пејачка Дуња Илиќ.

Имено нејзиниот татко не починал, туку се самоубил еден ден откако неговата ќерка исто така се обиде да се самоубие, но беше спасена од италијанската полиција и брза помош која ја пронајде во без сознание во својот дом во Италија.

Инаку таа во своето обраќање во живо на Инстаграм откри дека нејзиниот татко ја злоставувал кога била мала, па се обиде да си го одземе животот пиејќи лекови по што заврши во болница.

Пејачката во петокот вечерта ја пронашла италијанската полиција која дошла по анонимна пријава, а утре дента нејзиниот татко си го одзел животот на се уште непознат начин.

Најнови вести

Локални избори 2021