сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 96
home Познати

Нови детали од минатото на идната принцеза Меган

Нови детали од минатото на идната принцеза Меган

Меган Маркл својот поранешен љубовен живот го крие како змијата што ги крие нозете, а откако врската со принцот Хари стана јавна и дека таа ќе биде идната принцеза постојано испливуваат нови детали од нејзиното минато.

Идната принцеза некогаш била во врска со порно глумецот Сајмон Рекс, кој го запозна на снимањето на една ТВ серија во 2004 година. Рекс откри дека во младоста се занимавал со снимање на филмови за возрасни, па дури бил дел и од хомосексуални акции.

-Никогаш не криев дека сум глумел во порно филмовите, но тоа на Меган баш и не ѝ го напоменав на првиот љубовен состанок. Не знам зошто Меган и јас го прекинавме контактот. Можеби ѝ замирисав на лукот кој го изедов пред да ја бакнам, рече глумецот.

Да се потсетиме кралската венчавка на принцот Хари и Меган Маркл ќе се одржи на 19 мај оваа година, настан кој целиот свет го очекува со нетрпение.

Коронавирус