вторник, 11. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди.

Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој престана да му одговора на пораките е  Јелена Карлеуша. Тој тврди дека знае за многу работи од минатото на Дара, па сакаше да ја испровоцира на сметка на сексуалната способност.

-Сепак, тој не очекуваше Дара јавно да го навреди со оглед на фактот дека тие имаат заедничко минато и дека тој многу повеќе знае за неа . Тој полуде кога видел што објавила Дара и веднаш ја испратил заканувачка порака, вели изворот кој тврди дека Врањеш има намера да ги објави  сите мажи со кои била Дара.

По  упатените навреди и кажани вулгарни зборови помеѓу Дара и Огњен се подготвува освета од двете страни.

Тој сега има намера да ја уништи Дара која го блокираше на социјалните мрежи.

Коронавирус