четврток, 6. август 2020. Вести денес: 7
home Познати

Нова видео снимка која е подобра од таа со Врањеш- Карлеуша влезе во базен, но тангата ништо не покри (ВИДЕО)

Нова видео снимка која е подобра од таа со Врањеш- Карлеуша влезе во базен, но тангата ништо не покри (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша не може да издржи барем еден ден, а да не биде топ тема по медиумите во регионот. Ако не е некоја караница или скандал тогаш е провокативна фотографија или видео.

Овој пат таа на својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика лавина од коментари.

ЈК веќе долг период своето тело го доведе до совршенство, така што нема проблем да се соблекува и да ги покаже своите облини, на што особено уживаат нејзините машки фанови.

 

View this post on Instagram

 

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во минијатурно бикини кое беше целосно, Карлеуша позираше пред нејзиниот луксузен дом. Прво убаво се изрекламира а потоа скокна во базенот.

Коронавирус