понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 95
home Познати

Нова трансформација која ги фрли во сенка нејзините две сестри: Наташа Родиќ откако ослабе е вистинска с*кс бомба, ја смени и фризурата

Нова трансформација која ги фрли во сенка нејзините две сестри: Наташа Родиќ откако ослабе е вистинска с*кс бомба, ја смени и фризурата

Сестрата на Богдана и Бојана Родиќ, Наташа предизвика големо внимание на социјалните мрежи овие денови поради новата драстична промена која ја направи на себе.

Таа вчера беше присутна на една свадба, а по тој повод покажа  каква трансформација направила на себе по долг период. Имено Родиќ веќе подолго време слабее и вежба со приватен фитнес тренер, по што вчера ги покажа резултатите од напорниот вложен труд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Освен тоа таа покажа и каква трансформација направила со својата коса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Ова беше вистинска прилика за сите момци, да се уверат дека таа е вистинска секс бомба како и нејзините две сестри кои веќе се мажени за Вељко Ражнатовиќ и Мирко Шијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Локални избори 2021