вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Нова провокација од Врањеш: Јелена ги крена нозете, па тој вака го возврати ударот (ФОТО)

Нова провокација од Врањеш: Јелена ги крена нозете, па тој вака го возврати ударот (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии.

Приказната околу порно аферата со денови не запира.

Вчера Јелена Карлеуша објави фотографија на Инстаграм, во лежечка положба, пејачката си ги сликаше нозете, облечена во спортска варијанта.

Тоа што денеска ги изненади многумина е објавата на Огњен Врањеш кој на Инста стори сподели фотографија во идентична позиција.

Што сакаше да направи со овој потег не знаеме, но дека е провокација нема сомнеж.

Коронавирус