среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 84
home Познати

Нова провокација од Лидија Вукиќевиќ, овој пат… (фото)

Нова провокација од Лидија Вукиќевиќ, овој пат… (фото)

Атрактивната српска актерка најпозната по улогата во серијата „Бољи живот“, Лидија Вукичевиќ (58) не престанува да провоцира.

Овој пат, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која што е речиси гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

Имено, згодната актерка на која можат да и позавидат многу помлади нејзини актерки се фотографираше во купатило, а во преден план ги истакна нејзините долги нозе и сексапилно тело, за што доби и бројни комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija)

Најнови вести

Коронавирус