четврток, 16. јули 2020. Вести денес: 165
home Познати

Нова приватна фотографија на Огнен Врањеш- во прв план истото меѓуножје кое го објави Карлеуша за време на секс скандалот (ФОТО)

Нова приватна фотографија на Огнен Врањеш- во прв план истото меѓуножје кое го објави Карлеуша за време на секс скандалот (ФОТО)

Огнен Врањеш веќе со месеци е во центарот на вниманието по секс скандалот со пејачката Јелена Карлеуша.

Тој откако пред два месеца објави пораки и фотографии кои си ги разменувал со пејачката стана вистински хит низ целиот регион, па дури и Европа.

Фудбалерот популарноста во првиот период ја користеше за промовирање на самиот себе, по што неговата цена, но и цената на пејачката вртоглаво порасна.

Во екот на скандалот Врањеш секојдневно објавуваше фотографии на социјалните мрежи и беше често активен, но еден период буквално тој се изолираше од сите.

Но, овој пат фудбалерот објави фотографија која повторно ги полуди фановите, откако го седна своето куче во скут.

Фановите бурно коментираат дека тоа е уште една провокација откако Карлеуша во екот на скандалот го објави неговиот гол полов орган.

Парламентарни избори 2020