недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 58
home Познати

Нов заплет во сапуницата: Овој славен пејач сакал да ја утеши Ванда Нара, Икарди збеснал кога дознал што и понудил (ФОТО)

Нов заплет во сапуницата: Овој славен пејач сакал да ја утеши Ванда Нара, Икарди збеснал кога дознал што и понудил (ФОТО)

Аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди се врати кај сопругата Ванда Нара, откако се појави скандалот меѓу него и познатата актерка Евгенија Суарез.

Но, сега Ванда планира да му се одмазди.

Медиумите пишуваат дека Икарди ѝ се налутил откако открил дека таа разменувала пораки со Ерос Рамацоти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Рамацоти ѝ понудил помош и поддршка, а тоа го изнервирало Икарди, кој е многу љубоморен и се скарал со сопругата, кога Ванда одбила да го прекине секој контакт со познатиот италијански пејач.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eros Ramazzotti (@ramazzotti_eros)

Коронавирус