четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 88
home Познати

Нов ШОК за Карлеуша: Душко повлекол потез од кој се шокирала јавноста

Нов ШОК за Карлеуша: Душко повлекол потез од кој се шокирала јавноста

Сопругот на популарната српска пејачка Јелена Карлеуша,  фудбалерот Душко Тошиќ повлекол потез кој предизвикал шок во јавноста. Јелена не останала должна и веднаш му вратила.

Дали Душко и Јелена го најавија крајот на својот брак?

Веќе извесно време балканските медиуми  шпекулираат дека бракот на Јелена и Душко е на стаклени нозе, а главна причина за тоа е наводната порно афера на Карлеуша со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Душко неодамна ја отпрати сопругата Јелена на Инстаграм, а сега од својот профил ги избришал и сите заеднички фотографии со сопругата.

Дали овој потег покажува дека нивниот брак е готов, ќе покаже времето.

Јелена не останала должна и реагирала со иста мерка, го отпратила сопругот Душко на Инстаграм , но на нејзиниот профил се уште има некој нивни заеднички фотографии на кои се и нивните две ќерки.

Коронавирус