сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 53
home Познати

Нов инцидент: Ѕвездата од Беверли Хилс веќе не бира ни место ни време за кавга (ФОТО)

Нов инцидент: Ѕвездата од Беверли Хилс веќе не бира ни место ни време за кавга (ФОТО)

Актерката Тори Спелинг и нејзиниот сопруг Дин Мекдермот предизвикаа нов инцидент, овојпат при вечера во ресторан во Лос Анџелес.

Полицијата морала да интервенира да ги отстрани 44 годишната актерка, сопругот и нивните пет деца по жестока караница во ресторанот.

Тори, ќерка на продуцентот Арон Спелинг и позната по нејзината улога во серијата Беверли Хилс 90210, беше вмешана во инцидент во нејзиниот дом минатата недела.

Папараците го следат семејството на секој чекор, и ја илустрираат семејната драма.

Коронавирус