четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 172
home Познати

Нов ден, ново ВИДЕО: Карлеуша со фустан како од ФИЛМ за ВОЗРАСНИ и БЕЗ долна облека

Нов ден, ново ВИДЕО: Карлеуша со фустан како од ФИЛМ за ВОЗРАСНИ и БЕЗ долна облека

Јелена Карлеуша која во моментов ужива во Дубаи, секојдневно ги изненадува своите фанови со провокативни фотографии и видеа од таму.

Имено српската пејачка која изминатиов период имаше турбуленции во бракот, ситуација во која беше вмешана и полицијата по се изгледа реши на ваков начин да го преброди тој период.

Па така Карлеуша секојдневно објавува провокативни фотографии и видеа на Инстаграм.

Започна во базен, каде минијатурните бикин едвај ги покриваа нејзините интимни делови, продолжи под туш, за денес таа да заврши на улица.

Денес, Карлеуша во фустан во форма на ѕвезди кај градите шеташе низ улиците на Дубаи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус