четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 110
home Познати

НОСИ САМО ТАНГА , КАРЛЕУША ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ- овие фотографии ќе ја разбудат машката имагинација (ФОТО)

НОСИ САМО ТАНГА , КАРЛЕУША ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ- овие фотографии ќе ја разбудат машката имагинација (ФОТО)

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша (42) ги „сруши“ социјалните мрежи со новите фотографии, а многумина на прв поглед помислија дека таа не носи ништо на себе.

Пејачката позираше топлес, а градите ги покри со раката, направена од ткаенина, носеше минијатурни танга гаќички, а целата „комбинација“ ја заврши со длабоки чизми.

Јелена го „запали“ Инстаграм со жешки фотографии , а за само неколку минути, повеќе од 50 000 луѓе ја сакаа нејзината фотографија, а провокативниот изглед на Карлеуша без гардероба не може да се опише со зборови, но мора да се види!

„Жено, ти сакаш да умреме?“, „Ти си бомба“, „Не е реално како изгледаш“, „Не се чувствувам добро откако го видов ова“, „Сè грми и сјае“ , се дел од коментарите.

Инаку, со новите фотографии го најави својот нов албум „АЛФА“ кој нејзината публика со нетрпение го очекува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Коронавирус