четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 148
Во живо

Народот против загадувањето на воздухот, протести организирани од ВМРО-ДПМНЕ во 19 часот

home Познати

Ноне го запали Инстаграм со жежок кадар (ВИДЕО)

Ноне го запали Инстаграм со жежок кадар (ВИДЕО)

За себе вели дека сака да ги прави луѓето среќни, бидејќи е родена под среќна ѕвезда, тоа е девизата на нашата некогашна пејачка Ноне Неделковска која неколку години се концентрираше на работата на брод.

Периодов повторно е на работна позиција, но како што вели, секое време го користи за да направи некој среќен, а и самата да се наполни со позитивна енергија.

Ноне реши да ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи и тоа со жежок кадар од камерата насочен кон нејзиното меѓуножје.

Вешта во пофатот, екс-пејачката најмногу ги усреќи припадниците на посилниот пол. Моментално е на топлите Бахами, па за да не ни студи, не загреа вака квалитетно.

 

View this post on Instagram

 

#halfmooncay #bahamas #blackandwhite

A post shared by Bonnie ?? (@nona.bonnie) on

Коронавирус