понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 177
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Познати

Ноле конечно ја покажа ќеркичката (ФОТО)

Ноле конечно ја покажа ќеркичката (ФОТО)

Еден од најдобрите светски тенисери Новак Ѓоковиќ одмара од напорните тренизни и турнири, а секој момент од паузата од спортот, го користи на најдобар можен начин, со семејството.

Иако е познат по тоа што својата интима не ја дели со јавноста, Новак успеа сепак да ги израдува своите обожаватели, споделувајќи најубава фотографија со ќеркичката Тара, која ужива во преграткатаа на тато.

-Моето срце припаѓа на моите две девојки. Зафатен сум за цел живот, напишал Новак крај фотографијата.

Коронавирус