сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нивес Целзиус жестока на уста, ама и во провокација: Го обожавам својот дебел бут (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Нивес Целзиус жестока на уста, ама и во провокација: Го обожавам својот дебел бут (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

игурно се сеќавате на девојката од „наше маало“ во спотот на Нови Дечки од 90-тите, а тоа беше атрактивната Нивес Целзиус која периодов ја гледаме во серијата „Чиста љубов“ која се емитува на телевизија Сител.

Таму ја игра улогата на лошата Снежана, издание во какво не сме ја гледале претходно. Провокацијата се уште е сина страна на Нивес, а на нејзиниот Инстаграм може да се погледнат плејада од разголени фотографии, но и нешто повеќе.

?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Таа освен тоа што „пали оган“ кај припадниците од посилниот пол, нема никакво комплекс од своите облини, напротив ги потенцира.

Во описот на една од фотографиите напиша дека „Го обожава својот дебел бут“. Инаку, во хрватските медиуми е актуелна со наводниот развод од фудбалерот Дино Дрпиќ со кој беше во брак девет години.

A sutra, Ramos ??? #kadniveskazevamos #ramos #tamarixnakit

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Nedjelja, dan za druskanje s krevetom ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Čuvam si leđa…Laku noć ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

I sutra opet budenje u 4…Idem sanjati da sam na moru…Laku noć ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Најнови вести

Коронавирус