среда, 8. декември 2021. Вести денес: 61
home Познати

Нивес Целзиус во жешко издание ја разгоре машката фантазија (ФОТО)

Нивес Целзиус во жешко издание ја разгоре машката фантазија (ФОТО)

Нивес Целзиус, хрватската актерка, старлета и пејачка, знае како да ги запали фановите на Инстаграм.

Овој пат таа објави фотографии во претесен костим во црвена жешка боја, во кој градите едвај ги собра.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

More još neće tako skoro, ali sva sreća na mojoj osunčanoj terasici gdje maštarim o novoj, ljetnoj destinaciji ❤

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Најнови вести

Коронавирус