недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нивес Целзиус сакаше да се пофали со новата жешка фризура, но никој не се воздржа да не и ги погледне џиновските гради (ФОТО)

Нивес Целзиус сакаше да се пофали со новата жешка фризура, но никој не се воздржа да не и ги погледне џиновските гради (ФОТО)

Провокативната Нивес Целзиус овој пат сакаше да се пофали со новата фризура на социјалните мрежи, но малкумина можеа да го задржат погледот на тоа.

Таа позираше на селфи комплетно нашминкана, каде беа истакнати нејзините гради…

 

View this post on Instagram

 

Kovrčice, sunce i amor…? #curlyhair

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

И она што таа го нагласи, барем во описот на фотографијата, е фризурата што ја има– кадрава долга коса.

Иако Нивес ретко има кадрава коса, малкумина го промашија нејзиното бујно деколте.

Нивес не открива каде се наоѓа, а многумина се согласија дека ова и е една од најдобрите фотографии досега.

Коронавирус