сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“ на свој секси начин (Фото)

Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“ на свој секси начин (Фото)

Хрватската пејачка и глумица, а за многумина и старлета, не пропушти да го прослави пласманот на финалето на „коцкестите“ со провокативна фотка на социјалните мрежи.

Секој натпревар Нивес Целзиус е се пожешка, чекаме да видиме со што ќе не „почести“ за финалето.

Коронавирус