сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нивес Целзиус ги покажа градите на Инстаграм под мотото: „Целзиус против жештините“

Нивес Целзиус ги покажа градите на Инстаграм под мотото: „Целзиус против жештините“

Хрватската пејачка, водителка и старлета Нивес Целзијус преку фотографија на Инстаграм буквално ги препоти фановите.

Нивес најде спас од топлината во базенот на нејзиниот балкон, а фотографијата на која се разладува целосно гола им го крена пулсот на нејзините следбеници.

Позитивните коментари само се нижеа на нејзината фотографија, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Коронавирус