понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Нивес Целзијус затегната од глава до пети

Нивес Целзијус затегната од глава до пети

Хрватската пејачка Нивес Целзијус објави две нови фотографии на својот Instagram, а по тој повод ги замоли следбениците да ѝ кажат која е подобра. Имено, таа ги стави во незавидна ситуација бидејќи и двете се слични, но секако нејзините гради, за кои многумина велат дека ја имаат титулата „први“ на Балканот, беа во центарот на вниманието.

Нејзиниот изглед, но и деколтето ги маѓепса нејзините фанови, кои во коментарите ѝ оставија бројни комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Најнови вести

Локални избори 2021