понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 168
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ниту Ана Николиќ, ниту Дарко Лазиќ- оваа пејачка прва го смали желудникот, а поради оваа операција целосно и се смени лицето (ФОТО)

Ниту Ана Николиќ, ниту Дарко Лазиќ- оваа пејачка прва го смали желудникот, а поради оваа операција целосно и се смени лицето (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ е меѓу првите личности од јавната сцена која вградила прстен околу желудникот и тоа ни повеќе ни помалку уште пред 10 години, бидејќи се плашела да не се здебели, пишуваат српските медиуми.

Во тој период во Србија не било популарно вградувањето на прстен на желудникот со кој за кратко време се доаѓа до идеалната тежина.

 

View this post on Instagram

 

Nght Nght 🥂 #milano

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Пејачката тој зафат го направила во тајност, но српските медиуми по десет години ја откриле големата тајна на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Only chase what gives U energy 😉 #yaeminabeauty soon

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

По оваа операција таа продолжила и со естетските операции на себе по што најмногу корекции има направено на своето лице со што таа речиси не се препознава од младоста па се до денес.

 

View this post on Instagram

 

🕷

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Инаку на овој тренд имуни не останаа ниту Ана Николиќ и Дарко Лазиќ.

Најнови вести

Коронавирус