недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 106
home Познати

Ништо од тверкање: Рада Манојловиќ го покажа задникот среде емисија (ВИДЕО)

Ништо од тверкање: Рада Манојловиќ го покажа задникот среде емисија (ВИДЕО)

Иако не победи во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Рада Манојловиќ која песна и да ја издаде има хит, а каде и да настапува прави вистински хаос.

Освен со добрите песни, Рада може да се пофали со своето згодно тело, па важи за една од најдобрите млади риби на естрадата.

Рада Манојловиќ заедно со Николија, ќерката на Весна Змијанац, гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што ја учеше популарната „Ѕвезда на Гранд“ да тверка. А бидејќи Рада беше облечена во прекратко фустанче, покрај тоа што „тверкаше“ го покажа и задникот.

ЕУРО 2020

Македонија