недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 24
home Познати

Ништо од свадбата од соништата- Викторија Лоба ја откажа венчавката, а за причината реши да не се срами да проговори (ФОТО)

Ништо од свадбата од соништата- Викторија Лоба ја откажа венчавката, а за причината реши да не се срами да проговори (ФОТО)

Ништо од свадбата од соништата. Нашата позната пејачка Викторија Лоба поради пандемијата на коронавирусот мораше да ја откаже закажаната свадба со партнерот Ѓорѓи.

Оваа информација ја откри токму Лоба во интервјуто за естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Инаку парот веќе подолго време живее заедно, а пејачката се пофали со вереничку прстен пред повеќе од две години.

Коронавирус