понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 55
home Познати

Ништо од смирувањето со Дарко: Ана Севиќ фатена со новото момче (ФОТО)

Ништо од смирувањето со Дарко: Ана Севиќ фатена со новото момче (ФОТО)

Ана и Дарко заедно се појавија на снимање на емисија на Гранд, по што тргна приказната за нивното смирување. Меѓутоа, очигледно дека до тоа нема да дојде, бидејќи Ана веќе си фати ново момче.

Имено, екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја снимиле Ана со новиот избраник.

Тие се фатени во заедничка прошетка, а потоа во автомобилот размениле бакнежи.

Идентитетот на мажот се уште не е познат, а Ана по тој повод не се огласи.