среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 148
home Познати

НИШТО ОД РАЗВОДОТ, СЕ ОГЛАСИ КЕБА – стави точка на сите гласини, а вакви вести сите сакаат да слушнат!

НИШТО ОД РАЗВОДОТ, СЕ ОГЛАСИ КЕБА – стави точка на сите гласини, а вакви вести сите сакаат да слушнат!

Во емисијата „Магазин ин“, Сања Маринковиќ ги угости водителката Ирина Вукотиќ, пејачот Слободан Радановиќ, актерката Маријана Мишиќ, пејачот Драган Којиќ Кеба и пејачката Ивана Петерс. Тие говореа на тема „Љубовта не треба да се разбира, туку само да се покажува“.

Кеба откри како се чувствувал кога се оженил со сопругата Оља.

– Се омажив на возраст од дваесет и шест години и првото размислување, првиот и вториот ден од бракот беше, што ќе правам со Оља цел живот, ме фати паника, во секоја смисла. Да се ​​запре животот на момчето е најтешката одлука. Плачев кога се омажив, но сето тоа беше од срце, истакна Кеба.

И на прашањето „Дали е сè уште свекор?“ Тој даде интересен одговор.

– Се уште да! Јас не се мешам тука, тоа е нивниот живот, заклучи Кеба.

Коронавирус