четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 193
home Познати

Ништо од луксузот и гламурот: Балканската ѕвезда шокираше со автомобилот со кој дојде на настап (ФОТО)

Ништо од луксузот и гламурот: Балканската ѕвезда шокираше со автомобилот со кој дојде на настап (ФОТО)

Познатата балканска пејачка Новогодишната ноќ ја помина во Белград, каде имаше настапи во два клуба.

Пред да тргне нa настап, целата средена излезе од хотелот, а потоа Јелена Розга ја чекаше помалку неочекувано изненадување.

Додека сите мсилеа дека ќе се смести во луксузен автомобил со затемнети стакла, Јелена влезе во постар модел на пежо, и тоа на предното седиште.

Со овој гест, Розга покажа дека не „пати“ од било какви комплекси и дека најважно и е безбедно да стигне од едно место на друго.

Коронавирус