петок, 30. септември 2022. Вести денес: 158
home Познати

Николина Ковач покажа како ужива во улогата на мајка (ФОТО)

Николина Ковач покажа како ужива во улогата на мајка (ФОТО)

Пејачката Николина Ковач Капор е во брак со пејачот Саша Капор.  Во 2013-та година, парот го доби синот Николај, на кого во 2019-та година му се придружи малата Николета.

Николина со последната објава на својот профил на Инстаграм успеа да ги разнежни сите свои следбеници.

Пејачката гледа цртани филмови со својата ќерка, па реши да ја сподели таа сцена со своите обожаватели.

Најнови вести

Коронавирус