четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 2
home Познати

Николиќ: Веќе не пијам и ги оставив пороците, а во каков однос сум со Раста ќе дознаат сите во Скопје

Популарната пејачка Ана Николиќ конечно се враќа на сцената по долгата пауза по пораѓањето.
Николиќ: Веќе не пијам и ги оставив пороците, а во каков однос сум со Раста ќе дознаат сите во Скопје

Популарната пејачка Ана Николиќ конечно се враќа на сцената по долгата пауза по пораѓањето.

А поради нејзината ќерка таа се одлучила да се одрече и од алкохолот.

-Не излегувам, не пијам, не правам глупости…Го лулам бебето, вежбам, здраво се хранам, слабеам, не правам скандали. И сосема е нормално да не лудувам по клубовите, да не патувам од држава во држава и да и се посветам на својата ќерка, вели Николиќ за српските медиуми.

Ljubav, sreća, zadovoljstvo, energija, sjaj… Budite nasmejani i volite se… ?????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Во врска за поранешниот сопруг и разводот не сака многу да говори али потврдува дека се во добри односи.

-Јас на таа тема ставив точка кога се огласив на социјалните мрежи, можам само да го потврдам тоа што го напишав. Стефан е најдобриот татко на светот и нема да дозволам да се каже некој лош збор за него. А во каков однос сме може да видите кога ќе не видите нас на заеднички концерт во Скопје на 16 февруари, рече Ана.

Hvala mojim…??? @laziclaza @ateljetijanatodorovic @ninahautecouture

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

А во врска со вишокот на килограми и дека прилично се здебелила таа вели дека полека се враќа во старата одлична форма.

❤???

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус