петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Николија: Само Реља знае што ме пали

Николија: Само Реља знае што ме пали

Српската пејачка Николија имаше уште еден успешен концерт во скопската дискотека „Привилиџ“. Таа за „Бекстејџ“ откри кој пикантни работи, меѓу кои и даде одговор на прашањето што ја пали. Погледнете што одговори Николија:

Видеото може да го видите ТУКА

Најнови вести

Коронавирус