сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 54
home Познати

Николија излезе од болница! Прва фотографија на родилката по породувањето – блесна во розев фустан (ФОТО)

Николија излезе од болница! Прва фотографија на родилката по породувањето – блесна во розев фустан (ФОТО)

Николија Јовановиќ и Реља Поповиќ пред три дена добија уште една ќерка, а Николија денеска излезе од породилната болница.

Нејзиниот сопруг Реља Поповиќ дошол во родилиштето за да ја земе и за медиумите изјавил дека бебето и Николија се добро.

– Зборував со Николија. За мене ова е сè уште рано наутро, затоа сум ваков, се гледаме. Фала му на Бога, и двајцата се добри – рече претходно Реjaа.

Да потсетиме, славната двојка веќе има ќерка Реа, која наскоро ќе наполни пет години, а сега тие двајцата станаа горди родители на друга ќерка.

Најнови вести

Коронавирус