петок, 30. септември 2022. Вести денес: 104
home Познати

Никол Шерцингер како пустинска убавица: Во бели бикини сама на песокот, ќе ви го крене… притисокот (ФОТО)

Никол Шерцингер како пустинска убавица: Во бели бикини сама на песокот, ќе ви го крене… притисокот (ФОТО)

Најатрактивната членка на групата „The Pussycat Dolls“, пејачката Никол Шерцингер, по која воздивнуваат мажите ширум светот, воодушеви милиони обожаватели со новите секси фотографии.

Згодната Никол со месеци ужива на родните Хаваи, каде не се двои од своето момче Том Еванс, а во моментов тие се во Португалија. Нејзините дневни објави се претежно во бикини, па така и овие најновите.

Една од најпосакуваните жени на светот има брутално извајано тело и по четириесет години, па и овој пат во бело бикини предизвика воодушевување со совршената линија, распаметувајќи ги среде пустина сите што ја следат на Инстаграм оваа убавица! Гледајќи ја можеби не им влезе поесок в очи, но затоа со сигурност им застана… кнедла во грло!

 

Најнови вести

Коронавирус