четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 157
home Познати

Никол Кидман има 54 години: На нејзиниот изглед може да се љубоморни и двојно помладите

Никол Кидман има 54 години: На нејзиниот изглед може да се љубоморни и двојно помладите

Актерката Никол Кидман е во шестата деценија од животот, а таа се грижи за својата линија како и секогаш.

Холивудската ѕвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman)

Никол доби бројни комплименти заради својот изглед. „Секоја година изгледаш помладо и помладо“, и напиша еден обожавател.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman)

Коронавирус