вторник, 6. јуни 2023. Вести денес: 152
home Познати

Никој не знае која е: Новата снаа на Брена воодушеви со изгледот (ФОТО)

Никој не знае која е: Новата снаа на Брена воодушеви со изгледот (ФОТО)

Еден од најголемите заводници на српската јавна сцена, Стефан Живоиновиќ, само што се врати од американска турнеја. Само ден по враќањето од Америка тој се појави на еден познат сплав во Белград, и тоа во друштво на девојка која со својата појава ги остави без текст сите присутни.

Стефан не сакал да зборува за својот емотивен статус, но фактот дека цела вечер не се одвојувал од поубавата половина, доволно зборува за себе.

Парот уживал во хаус и РНБ ритмовите, и други хитови од последната декада на дваесетттиот век, но и силните коктели.