сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 55
home Познати

Никој не очекуваше да го направи тоа на своето лице: Вељко Ражнатовиќ го промени имиџот

Никој не очекуваше да го направи тоа на своето лице: Вељко Ражнатовиќ го промени имиџот

Вообичаено не експериментира со својот изглед, но сега одлучи да направи промена…

Вељко Ражнатовиќ покажа малку поинаков имиџ. Тој не е познат како некој кој во текот на годините драстично го променил својот изглед, но сега одлучи малку да експериментира.

Имено, Вељко реши да пушти бркови.

Тој призна дека семејството пред мечот го поштедила од „ноќните смени“ во чувањето на синот Жељко.

„Јас имам многу помош од мајка ми, тетка ми, семејството од страната на жена ми, правам што прават татковците, само сега малку ме поштедија до мечот, па ги немам оние ноќни смени. Мојата мајка се грижи ноќе за него, ние преку ден, но тој е мирен, добар е многу.“ – рече Вељко во „Ново утро“ на Пинк ТВ.

Коронавирус