среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 119
home Познати

Никогаш видена фотографија стара 15 години: Еве што прави Цеца со Анастасија додека ја теши по загубата на Аркан (ФОТО)

Никогаш видена фотографија стара 15 години: Еве што прави Цеца со Анастасија додека ја теши по загубата на Аркан (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објавила фотографија која е стара повеќе од една деценија.

Имено, Цеца објавила фотографија додека Анастасија била мала, на која таа се обидува да ја нашминка.

– Кога мама те шминка – напишала Цеца

Имено јавноста е сведок дека Цеца во времето кога нејзините деца останаа без својот татко беше посветена мајка и речиси сѐ им дозволуваше, па дури и често ги носеше со себе на настапи и концерти.

Коронавирус