четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 120
home Познати

Никогаш попровокативна: Милица Тодоровиќ во топлес издание и поза од која боли глава! (ФОТО)

Никогаш попровокативна: Милица Тодоровиќ во топлес издание и поза од која боли глава! (ФОТО)

Популарната српска пејачка Милица Тодоровиќ со топлес фотографија ги разгоре социјалните мрежи, а со провокативните кадри ги израдува припадниците на посилниот пол.

Имено, таа на себе носи само шорц, а градите ги покрива само со рацете.

-Работевме нешто поинакво… Воодушевена од фотографиите, напиша пејачката, а судејќи според коментарите на социјалните мрежи, воодушевувањето е обострано, така што нејзините фанови и следбеници не кријат колку им се допаѓа ваквото нејзино издание.

Како што се гледа и на самата фотографија, пејачката видно ослабела и својот изглед го довела до совршенство, а со ваквото провокативно издание го покажа своето тело во полн сјај.

„Гориш“, „Изгледаш совршено“, „Подигни ги рацете во воздух“, „Опасно добра фотографија“, „Лудило колку добро изгледаш“, гласеа некои од коментарите на нејзините фанови.

Коронавирус