понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Никогаш нема да ја препознаете оваа пејачка од „Ѕвездите на Гранд“- денеска е секс бомба која драстично го променила личниот опис (ФОТО)

Никогаш нема да ја препознаете оваа пејачка од „Ѕвездите на Гранд“- денеска е секс бомба која драстично го променила личниот опис (ФОТО)

Српската пејачка денеска е сон на многу мажи, а како девојче ретко кој може да ја препознае.

Милица Павловиќ е една од најпознатите пејачки од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ која кариерата ја започна во 2012 година кога учествуваше во финалето на ова шоу.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing @atelier_bojana_jovetic ✨ Foto @vucicevici ✨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Таа инаку на аудициите на музичкото шоу се пријавувала уште како дете, а првиот пат се појавила во 2003-та година кога била мало девојче, а денеска непрепознатлива.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing | @hamelbymelinaharris

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Фановите не можеа да си поверуваат на сопствените очи дека станува збор за истата нивна омилена пејачка.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing | @ninarajakatelier

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on